BravoFive

04. Carporty z drewna klejonego

Wiaty garażowe – wytrzymała konstrukcja na długie lata

Współczesne elementy drewnianej architektury ogrodowej to już nie tylko płotki, altanki i pergole. Coraz więcej sklepów decyduje się na sprzedaż stylowych i nowoczesnych wiat garażowych. Mogą one stanowić alternatywę dla klasycznego garażu. Drewniane wiaty garażowe przysłużą także tym, którzy chcą posiadać dodatkowe miejsce parkingowe na samochód, motor czy rower. Jest ona skutecznym rozwiązaniem chroniącym przed różnymi czynnikami zewnętrznymi. Z całą pewnością wiata drewniana zabezpieczy auto przed wiatrem, słońcem, śniegiem i dużymi wahaniami temperatur.

Wiaty garażowe – drewniane konstrukcje wysokiej jakości

Każda wiata w tej sekcji wykonana jest z wysokiej jakości drewna klejonego. Dzięki temu wiaty garażowe wyróżniają się przede wszystkim efektem wizualnym, naturalnym ciepłem i pięknem prawdziwego drewna. Drewno klejone to materiał o bardzo wysokiej wytrzymałości i sztywności przy małym ciężarze. Charakteryzują się wysoką stabilnością kształtów i wymiarów oraz minimalną skłonnością do powstawania pęknięć. Dzięki tym parametrom i zastosowaniu zaawansowanej technologii ciesielskiej tworzymy z pasją drewniane wiaty garażowe.

Design wiat garażowych

Posiadają one różne kształty i style dostosowane do współczesnej architektury. Każdy Klient może wyposażyć się we wiatę samochodową w formie wolnostojącej i przyściennej. Oferujemy także warianty jedno-, dwu- oraz wielostanowiskowe. Każda wiata garażowa może być dodatkowo wyposażona w ażurowe ścinaki, dodatkowe pomieszczenie gospodarcze oraz oświetlenie LED zintegrowane z dachem. Wszystkie nowoczesne wiaty garażowe wykonane są z najwyższej jakości certyfikowanych materiałów, co z kolei gwarantuje ich wieloletnie użytkowanie.

Estetycznie wykonane wiaty garażowe

Dbamy o estetyczny design produktów dostępnych w naszej ofercie. Tym, co charakteryzuje nasze wiaty garażowe drewniane jest przede wszystkim solidne wykonanie. Staramy się organizować pracę w taki sposób, by zawsze być w stanie sprostać oczekiwaniom klienta. Nasze wiaty drewniane łączą w sobie niezwykłą estetykę z funkcjonalnością.

Znajdź nas na facebook
Zobacz nas na Instagram
Sprzedajemy na Allegro
Zapraszamy do sklepu on-line
Szybki kontakt z doradcą
Zapytaj o wycenę